Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomwac

Forum - czytanie Privów

Polecane posty

Jesem jednym z użytkowników forum pewnego, podobnego do tego raczej, tylko że ogólnotematycznego, powiedzmy. I jeden z innych użytkowników mi napisał że CZYTA ON PRIVY INNYCH wysyłane na forum (nie jest on administratorem tak w nawiasie), co zresztą udowodnił. Ma więc kilka pytań odnośnie dla tych co troche siedzą w tych tematach albo są adminami itd

1. Czy admin forum ma możliwość czytania privów na forach wam znanych (zapytałbym admina tamtego fora ale mu poprostu nie wierzę ;] )

2. Czy ktokolwiek inny może to robić i czy ewentualnie takie coś byłoby trudne

:blink:

PS: JEśłi to pomoże to forum o którym mowie jest

Powered by phpBB
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie znacie się, ale mam drugi problem, więc może ktoś mi pomoże. A więc na tym samym forum zdarzył się kolejny dziwny przypadek.

JEdnej osobie z forum dawałem linki żeby sobie poczytała niektóre tematy. NAgle dowiedziałem się od niej że jest tam zalogowana jako ja mimo że nic nie robiła tylko wcisnęła link odemnie kk:) nie chciało mi się wierzyć więc napisałem jej żeby napisała za mnie posta.... i tada post był :D To jakiś błąd na tym forum, jedna osoba już pisała o czymś takim, ale teraz wiem n a 100% że to jest możliwe.

JAk to możliwe???

Proszę o odpowiedź kogoś kto zna na się na forach internetowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...