Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ElTabasco

Rozwiązany: Chrome screen tearing na youtube

Polecane posty

Od kilku dni zauważyłem że podczas oglądania filmików na yt występuje efekt rozrywania obrazu i dzieje się to tylko na przeglądarce google chrome na innych wszystko działa ok. Jeśli chodzi o inne playery to na razie nie zauważyłem żadnego problemu. Zainstalowałem nowe sterowniki i problem nadal występuje. Moja karta graficzna to XFX 7870 HD 2GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Niestety nadal nie udało mi się rozwiązać problemu ;/ Nawet przeinstalowałem system i to nic nie pomogło. Zauważyłem też że na chrome nie działają filmy 360 stopni, można je uruchamiać ale nie można obracać kamerą. Nie wiem czy to może być przyczyną ale ostatnio dołożyłem 8GB ram do komputera, ram się zainstalował poprawnie i wszystko działa ok, nawet sprawdzałem kilka razy czy wszystko tam jest dobrze wpięte. Jakieś pomysły jak rozwiązać problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu dniach zaciętej walki wreszcie udało mi się rozwiązać prolem :D Dla potomności chrome://flags/   pierwsza opcja "Zastąp listę renderowania programowego" musi być włączona, teraz działają normalnie filmy 360 i nie występuje już efekt rozrywania obrazu ;] Tema do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...