Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QweRtyGuyy

MSI Radeon RX470 nie działa chłodzenie

Polecane posty

Witam jak bym mógł odświeżyć temat ponieważ problem mam podobny z wentylatorami  karte to msi radeon rx 470 gaming x 4gb. Przy uruchomieniu komputera wentylatory sie załączają ale pochwili przestają sie kręcić (podobno mają sie włączyć gdy osiągną temp 60 stopni) ale problem w tym że wgl sie nie włączają pod obciążeniem 80 stopni nadal nic  gdy uzywam aplikacji MSI Gaming APP to nawet przy niskiej temperaturze sie włączą i co najdziwniejsze włącza sie samowolnie turbo chłodzenie gdy temp jest na prawde niska  ale po pewnym czasie tak samo wentylatory sie nie kręcą i już nic nie pomoże musze zresetować komputer. Bardzo prosze o pomoc. Z góry dziękuje 

Mój sprzęt to :

-Zasilacz Corsair VS Series 450W 80PLUS 120mm FAN

-Procesor Intel Core i5-6400, 2.7GHz, 6MB, BOX

-Pamięć Kingston Savage DDR4, 8GB, 2133MHz, C13

-Dysk Toshiba P300

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam MSI Afterburner ale mam zablokowane opcje z wentylatorami a jak wchodze w ustawienia to nawet nie mam tej zakładki. Chciałem dodać że to jest dziwne bo czasami działa a czasami nie. Chciałem jeszcze sie zapytać czy da  sie ustawić żeby wentylatory sie załączały  przy tem np 40 stopni anie przy 60 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak mówiłeś ale nadal nie moge ustawić fan speed, chyba że coś źle robie ale odznaczyłem tą opcje tak jak mówiłeś a w Afterburnerze nic sie nie zmieniło lecz teraz jak mi sie nagrzała karta do 60 stopni to załączyło wentylatory  można jakąś ustawić żeby załączało koło 40 ? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...