Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Komputer wydziela śmierdzący zapach. Co robić?

Polecane posty

Witam.

Mój komputer od kilku dni zaczął lekko śmierdzieć. Początkowo to ignorowałem, ale wczoraj podczas grania monitor nagle zgasł i pokazał się komunikat o braku sygnału (taki, jaki wyświetla się, gdy monitor jest włączony a komputer nie). Chwilę potem komputer puścił BARDZO śmierdzący zapach, ale pracował dalej (ponieważ nadal grała muzyka z gry). Później jeszcze raz włączyłem komputer, nadal lekko śmierdział, ale działał prawidłowo i monitor też prawidłowo wyświetlał obraz. Dziś również włączyłem komputer (jak zwykle lekko śmierdział), wyszedłem na 10 minut z pokoju, a, gdy wróciłem, smród był okropny.

Moje pytanie brzmi: co robić? Wiem, że pewnie coś jest do wymiany, tylko nie wiem co. Wentylator na zasilaczu się kręci, na procesorze tak samo, kompletnie nie wiem co robić. Bardzo proszę o pomoc.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sevard napisał:

Najlepiej sprawdź nosem skąd dokładnie wydobywa się zapach, żeby namierzyć winowajcę. Można też sprawdzić, czy gdzieś nie widać śladów przypalenia czegoś.

Jeśli chodzi o sprawdzenie nosem to wydaje mi się, że smród wydobywa się z zasilacza, ale nie jestem pewien. Śladów przypalenia nie widać. Jest jeszcze jedna sprawa - komputer nie był czyszczony z kurzu od czterech lat. Czy samo dokładne wyczyszczenie z kurzu wystarczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...