Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fillipo

Padła karta graficzna

Polecane posty

Witam chyba padła mi karta podczas gry w overwatch obraz się rozjechał gra się zaciela i pojawił się błąd ze urządzenie przestało działać, włączyłem jeszcze raz grę i było dobrze na drugi dzień znowu obraz się rozjechał przez chwile ale wszystko wróciło do normy a dziś obraz się rozjechał zacięło się wszystko nie moglem zresetować komputera odłączyłem go od zasilania gdy włączyłem go od nowa wszystko dobrze do momentu gdy windows się wczyta mam czarny ekran włączyłem jeszcze raz w trybie awaryjnym włączył się cofnąłem aktualizacje do karty do wersji poprzedniej zresetowałem pc i po wczytanie Windowsa mam biały kaszkowaty obraz a teraz nie mogę wejść w tryb awaryjny nie wiem czemu mam tylko normalnie albo narzędzie do naprawy. Mój windows to win 7 a karta to radeon 7850 2 gb która dostałem od radeona bo poprzednia jakiś rok temu tez padła inna co prawda i dali mi ta. Proszę o pomoc

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Fillipo napisał:

a teraz nie moge wejsc w tryb awaryjny nie wiem czemu mam tylko normalnie albo narzedzie do naprawy

A jakbyś wpisał w menu start msconfig, a następnie w zakładce Ogólne wybrał Uruchamianie diagnostyczne? Zanim się za to zabierzesz, pobierz DDU i sterowniki do karty - jakbyś się już znalazł w trybie awaryjnym to można by było usunąć sterowniki za pomocą DDU, a po ponownym uruchomieniu ponownie je zainstalować, a nuż pomoże.

Nie zaszkodziłoby, jakbyś podał jakąś w miarę dokładną specyfikację komputera (przede wszystkim markę i model zasilacza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zintegrowanej odpala się normalnie całkiem o niej zapomniałem. Ok to spróbuje  to co napisałeś czyli reinstal sterownikow

 

Po odinstalowaniu działa karta, pobieram sterowniki widzę ze wyszedł jakiś hotfix 12/08 a jak wczoraj kazałem wyszukać czy coś jest aktualizacja to twierdził ze nie ma nic nowego, zobaczę jak zainstaluje czy będzie działać, odezwę się później

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...