Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xaero

Internet spowalnia 10-ciokrotnie

Polecane posty

Tydzień temu mój internet zwolnił z 100Mb/s do 12Mb/s. Powód jest zupełnie nieznany... Na moim komputerze podłączam sie przez modem (dial-up), i na nim internet zwalnia, ale jak sie podłącze moim Iphonem (taaak ;p), albo laptopem przez wi-fi, prędkość jest taka jaka być powinna przez wi-fi (54MB/s). To znaczy że modem i ISP nie mają żadnych problemów, i że to coś z moim komputerem... Skan antywirusowy (arcavir) mówi że komp czysty... i tu siadam... dalej nic nie moge sprawdzić bo jestem internet-n00bkiem, więc pisze tu... Wyłączanie firewalla i wogole arcavira nic nie pomaga, reset modemu, kompa itd tez... Grać nie moge D; help wanted...

Sorki za błędy ortograficzne jesli jakieś są, od 3 lat nie mieszkam w Polsce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie podniecaj sie tak tym Iphonem.

2. Jesli nie mozesz grac na 12Mb/s, musisz miec talent.. od dobrobytu chyba ci sie w glowie...

3. Jesli nie mieszkasz w Polsce, to pytaj tam gdzie mieszkasz.

Jeszcze jeden taki post i wylecisz. Chamstwa na tym forum nie tolerujemy. Na razie ustne ostrzeżenie.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja Ruskiego sie pytać o pomoc z netem... Są gry bardziej i mniej wymagające ;p... Stick Arena (browserówka) mi nie wchodzi, a sie uzależniłem D:

Czy istnieją jakieś apllikacje nie-wykrywalne przez antyvirusa które mogą spowalniać internet? Słyszałem o tym teleskopie Microsofta (chyba) który, jeśli sie zarejestrujesz, używa część twojego łącza...

BTW (p.s. ;p) ktokolwiek reportnął post eXao, BIG THX za próbe pomocy ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja Ruskiego sie pytać o pomoc z netem... Są gry bardziej i mniej wymagające ;p... Stick Arena (browserówka) mi nie wchodzi, a sie uzależniłem D:

Czy istnieją jakieś apllikacje nie-wykrywalne przez antyvirusa które mogą spowalniać internet? Słyszałem o tym teleskopie Microsofta (chyba) który, jeśli sie zarejestrujesz, używa część twojego łącza...

BTW (p.s. ;p) ktokolwiek reportnął post eXao, BIG THX za próbe pomocy ;p

Jesli chodzi o ten teleskop, to wydaje mi sie, ze jestes w bledzie. Net dostarcza Tobie prowider, on przydziela Ci lacze, wiec bez ich zgody nic i nikt nie moze uzywac Twojego lacza.:P. Istnieje wiele aplikacji, ktore nie sa wykrywane przez antywirusy. ja raz na kompie mialem bodaj 2 wirusy reklamowe ( nie wiem jak je nazwac). Avast mi nie pomogl, natomiast zainstalowalem NOD32 i juz bylo po problemie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...