Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair25

Windows 10 Anniversary Update

Polecane posty

Przeczytałem wczoraj, iż był wyszedł ostatnio nowy update do Windowsa 10. Podobno powoduje on u niektórych
pewne problemy, choćby taki, że kompy zawieszają się osobom, które mają zainstalowany system na dysku SSD,
a resztę plików na HDD. Nie wiem, jak to jest obecnie, ale słyszałem pogłoskę, jakoby Windows 10 nie oferował
możliwości rezygnacji z aktualizacji - a chętnie bym się na takie coś załapał do czasu, aż MS naprawi błędy aktualnego
update'u. 

Niedługo będę miał u siebie nowy PC - z SSD i Windowsem 10 właśnie - i nie chciał bym już od samego początku 
zmagać się z utrudnieniami z powodu uchybień pracowników MS. Czy jest jakiś sposób obejścia tego update'u,
a może macie dla mnie jakieś inne rady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaktualizowałeś Win10 to jest opcja powrotu to starszej wersji. MS proponował jakieś prowizoryczne obejścia problemu, takie jak instalacja wszystkich programów na SSD itp. itd. co jest według mnie bez sensu. Całe szczęście nie mam problemów z Anniversary Update na SSD, ale ma je znaczne grono posiadaczy Win10. Niedługo ma wyjść łatka do łatki (już ją testują), więc jest to chyba kwestia tygodnia może dwóch na wypuszczenie jest w sieć. Są 2 możliwości, jeżeli Windowsa instalowali ci przed update - nie aktualizuj go na razie. Jeśli zainstalowali przed update'm i zaktualizowali do Anniversary - możesz cofnąć się do starszej wersji, natomiast jeśli zainstalowali ci poprzez pobranie ISO już po Anniversary, to niestety nie możesz nic zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Altair25 napisał:

Przeczytałem wczoraj, iż był wyszedł ostatnio nowy update do Windowsa 10. Podobno powoduje on u niektórych
pewne problemy, choćby taki, że kompy zawieszają się osobom, które mają zainstalowany system na dysku SSD,
a resztę plików na HDD. 

Największe problemy występują w przypadku, gdy niektóre pliki systemowe (pliki tymczasowe, katalog użytkownika, pamięć wirtualna itp.) są zainstalowane na innej partycji niż systemowa - jeśli nie manipulowałeś ścieżkami dostępu, to raczej masz mniejsze szanse na wystąpienie problemów przy aktualizacjach systemu (zresztą to tak działa od Windowsa 7 wzwyż).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KryngeerPL napisał:

Jeśli zainstalowali przed update'm i zaktualizowali do Anniversary - możesz cofnąć się do starszej wersji, natomiast jeśli zainstalowali ci poprzez pobranie ISO już po Anniversary, to niestety nie możesz nic zrobić.

OS będę instalował dopiero jak dojdzie do mnie komputer, zatem najpewniej w przyszłym tygodniu.
Windowsa będę miał stąd: https://www.morele.net/system-operacyjny-microsoft-windows-10-home-pl-32-64-bit-box-766584/#div4
Tylko ciekawe, czy ta wersja dziesiątki jest z czy też bez AU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...