Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shakal84

Rozwiązany: GTX 1070 przycinanie gier

Polecane posty

Witam 

Nie dawno zmieniłem GPU z  GTX780 na GTX1070,z racji tego zainstalowałem parę gier aby nacieszyć się full detalami ;)
Niestety po mimo wysokiego fps są widoczne ścinki obrazu, tzn licznik fps-ów pokazuje 90-150 a gra regularnie szarpie,
tak się dzieje np w Dynig Light czy w GTA V  obojętnie czy detale są na max czy na minimum czy rozdzielczość FHD czy
800x600 gry po prostu skazczą, nie istotne też czy jest włączony V-sync czy nie. Na starym GTX 780 takiego efektu nie
było. Sterowniki najnowsze, BIOS najnowszy, wyniki w 3D marku są ok 13 900 w Fire Strike. Walnięta karta ? czy moze
coś innego jest nie tak ? Dodam że tego efektu nie mam na w Asseto Corsa tam jest wszystko OK. Natomiast w reszcie
gier szarpanie  jest odczuwalne bardziej luib mniej po mimo wysokiego fps, ktoś ma jakiś pomysł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety to nie to - temperatury i taktowania wyglądają ok. I w takim układzie nie wiem co jest nie tak. Prawdopodobnie masz ten sam problem, co wielu posiadaczy Pascali. Przypuszcza się, że problem jest gdzieś w sterowniku, ale nie ma pewności.

Sprawdziłbym, czy problem występuje na tym sterowniku. Według opisu naprawia problem, ale na forum NVIDII widać, że nie wszystkim to pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety zainstalowałem te  sterowniki które mi podałeś ( uprzednio usuwając stare DDU) ale nadal to samo Dynig Light i GTA V są praktycznie nie grywalne po mimo stosunkowo wysokiego fps 60-100. Cóż na razie poczekam na nowe oficjalne stery od NV, jeżeli to nie  pomoże to reinstal Windowsa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...