Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Msfrozen

Zielone kropki na ekranie

Polecane posty

Witam! Mam taki problem z monitorkiem, otóż od jakiego czasu wyskakują mi zielone kropeczki na ekranie, i pojęcia nie mam jaka może być tego przyczyna. Zaczynając od początku: Spory czas widzę na ekranie zielone kropki które "migają" jak coś się dzieje na ekranie jest to troszeczkę uciążliwe i nie da się tego nie zauważyć, a chciałbym znać przyczynę tego aby błąd wyeliminować. No więc opisze co już wiem na pewno: kropki pojawiają się po jakimś czasie od włączenia komputerka zwykle potrzeba około godziny aby coś się pojawiło, ostatnio na moje nieszczęście spaliła mi się karta graficzna (gtx 670) i na niej też pojawiały się owe kropki, myślałem że moje moje głośniki robią pole magnetyczne z czym monitor sobie nie radzi i następnego dnia wyniosłem je i jak podziałało, ale niestety na jeden dzień, dzisiaj znowu wróciły ,dzieje się tak tylko na najwyższej możliwej rozdzielczości ekranu (4:3) gdy wezmę mniejsza rozdzielczość kropki znikają , przesłałem sobie screeny z zielonymi kropkami na telefon i kropeczek na telefonie nie widać. Tyle wiem, jaka może być przyczyna tego nie  wiem , teraz mam inna kartę graficzną i nadal kropeczki są . Dziwi mnie fakt ze na mniejszych rozdzielczościach kropek nie ma i nie pojawiają się. Oto specyfikacja PC .

Nvidia Geforce GTX650 TI

AMD Phenom II x6 1045T

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P

monitor: ViewSonic VX2235wm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...