Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Depoox

Problem z explorer.exe w Windows 10

Polecane posty

Witam. Od kilku dni zmagam się z pewnym problemem na swoim komputerze. Pewnie nie piszę tego w dobrym dziale, ale jestem nowy na forum, więc proszę o zrozumienie, starałem się znaleźć najlepszy dział na ten temat. No ale do rzeczy

Problem tkwi w tym, że przy uruchamianiu systemu, explorer.exe nie uruchamia się. Wchodząc w menadżer zadań mogę uruchomić każdą, dowolną rzecz (tylko za pomocą administratora). Google Chrome, League of Legends czy inne rzeczy działają bez problemowo.

Po wpisaniu explorer, explorer.exe, czy nawet zaznaczeniu explorer w C://Windows i po próbie włączenia usługi, uruchamia się ona na kilka sekund i od razu wyłącza, lecz nie pokazuje przez tą sekundę pulpitu czy paska zadań, po prostu jest przez tą sekundę tylko w menadżerze zadań.


 Jest jakiś sposób na naprawę tego problemu bez konieczności reinstalacji systemu? Od razu mówię, że nie mam jakiegokolwiek punktu przywracania systemu, bo dość często używam oczyszczania dysku. 

Jeśli znalazła by się osoba, która by mi pomogła, byłbym na prawdę bardzo wdzięczny 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...