Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rockus

Kilka pytań dot. Uplay

Polecane posty

Witam!
Chcę sobie kupić R6 na PC ale nie wiem o co biega z tym całym uplay, więc mam kilka pytań.
1. Co to jest Uplay Passport i czym się różni od zwykłego Uplay ?
2. Czy można dodać do konta Uplay grę za pomocą samego kodu (nie posiadając pudełka z płytą) ?
3. Można zmienić datę urodzenia w koncie ?
4. Czy jeżeli nie mam ukończonych 18 lat, to czy mogę zarejestrować na koncie grę przeznaczoną dla osób pełnoletnich ? (czy za to że mam 15 lat mogę mieć nałożone jakieś ograniczenia na konto  )
Pozdrawiam  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Coś w rodzaju przepustki do gry w sieci, ale od jakiś 3 lat to się już nie pojawia.

2. Inaczej niż za pomocą kodu nie da rady. Ważny jest kod na instrukcji, płycie. Bez niego opakowanie to tylko papier i plastik. Zresztą jak ma ci uplay sprawdzić że masz pudełko? Wyślą Uplay-gościa do ciebie na chatę, obejrzy pudełko "Nie no, spoko. Możesz grać"?
No i pamiętaj, że jak przypiszesz kod gry do konta i stracisz dane logowania do niego to wszystkie gry przepadają. Drugi raz kodu nie przypiszesz.

3. Sprawdzałem przed chwilą... i nie.

4. Nie wiem. Nie słyszałem o blokowaniu dostępu, no ale to nie wykluczone. Dla świętego spokoju wpisz tak żebyś miał te 18, nikt tego nie sprawdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...