Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rincevind

Rozwiązany: Mysz tracer sniper

Polecane posty

Mam taki problem z myszą tracer sniper, że nie działają mi profile. Krótko po restarcie lub reinstalacji sterowników mogę sobie zmieniać ustawienia, ale po jakimś czasie mysz przestaje odpowiadać na aplikację. Poza tym działa normalnie (czułość mogę zmieniać guzikami na myszce), ale żadna zmiana z aplikacji nie zostaje do niej przekazana. Istnieje jakaś możliwość naprawy tego z poziomu softu czy jedynie odesłanie na gwarancje?

Mam taki problem z myszą tracer sniper, że nie działają mi profile. Krótko po restarcie lub reinstalacji sterowników mogę sobie zmieniać ustawienia, ale po jakimś czasie mysz przestaje odpowiadać na aplikację. Poza tym działa normalnie (czułość mogę zmieniać guzikami na myszce), ale żadna zmiana z aplikacji nie zostaje do niej przekazana. Istnieje jakaś możliwość naprawy tego z poziomu softu czy jedynie odesłanie na gwarancje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kombinowałem z reinstalowaniem, szukałem czegoś w rejestrze, a nie wpadłem na tak proste rozwiązanie... Szybka zmiana profili dalej nie do końca działa (zmienia funkcje przycisków, ale nie kolory i czułość), ale to już jakoś przeżyję.

Dzięki wielkie za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...