Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Baroso

DOLBY ADVANCED AUDIO NIE DZIAŁA WIN 10

Polecane posty

Po aktualizacji do windows 10 (****) zauważyłem, że nie posiadam sterownikow dolby, więc probowalem sciagac - na nic, ciagle jakis blad, co z tym mozna zrobic? Kontakt z lenovo to jakis zart, nawet nie da sie wyslac maila bo wyskakuja errory'

 

lenovo y580

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierałem z lenovo co się dało, a jak czegoś nie było albo nie działało to z wielu innych źródeł z pierwszych linkow googla, jutro popróbuję tego co wysłałeś, jakoś nie natknąłem się na to wcześniej, dzięki, dam znac czy pomogło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonując krok 1 przekonałem się, że nie ma mojego modelu na-  Listę obsługiwanych urządzeń Lenovo dla aktualizacji do Windows 10, .

Dalej czytam, że jeśli nie ma, to nie zalecają aktualizować do windows 10... Spróbuję jednak wykonać kolejne kroki

Niestety strona lenovo nawet nie rozpoznaje urządzenia ...

Zainstalowałem Relatek ze strony producenta dla win 10, udało się zainstalować. Poźniej pobrałem rozne sterowniki i niby w końcu mam to dolby advanced audio - bez home theater, jednak domyślne głośniki to - relatek high definition audio , a nie dolby home theater - nie daje się zainstalować tego drugiego - wyskakuje błąd że istnieje już jakiś PCEE i trzeba go odinstalować...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...