Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Nowa kamera internetowa + mocno ziarnisty obraz

Polecane posty

Cześć, 

Mam problem z nowiutką kamerą Creative Live Cam Conntect HD. Nie jest to tani sprzęt, a po podłączeniu i odpaleniu Skypa wyświetla mi się obraz gorszy niż z kamerki w lapku. Ziarnisty i nieostry. Instalacja sterowników producenta nic nie dała. Mogłem teoretycznie wybrać rozdzielczość, ale nawet gdy wybrałem HD, moim oczom ukazały się migające piksele i nieostry obraz. Czy to oznacza, że powinienem po prostu iść z fakturą do Media Marktu i powiedzieć by zabrali sobie w diabły ten badziew creativa i wymienili na Logitecha? :) A może macie jakieś inne pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że bawiłem się ustawieniami, niestety nic to nie dało. Pomoc techniczna firmy Creative odpisała, że przyczyną problemów jest Windows 10. Ok, myślę, sprawdzimy na linuchu, wszak producent gwarantuje kompatybilność z tym systemem, niestety - zonk, na linuchu działa równie źle. 

Pozostaje pewnie gwarancja i unikanie produktów tej firmy na przyszłość. :D Chyba, ze macie jakieś pomysły jeszcze :) 

W ustawieniach bawiłem się dokładnie każdą opcją, niestety, ale bez efektu pożądanego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...