Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piter22681

Kod błędu: 0xC004C003 - nietypowy problem (Win 10)

Polecane posty

Witam! Mam problem odnośnie aktywacji Wina 10. Miałem pirata win 7 ultimate 64 bit (wiem,ze pirat,ale dalej nie będzie miało to znaczenia) i kupiłem klucz z upgrade do Wina 10 Pro 64 bit. Elegancko pobrałem,zainstalowałem Wina ( lecz nie przyprowadziłem czystej instalacji ) kod normalnie działał i jak uruchomiłem komputer to wyskoczyło powiadomienie żebym aktywował Wina. Wrzucam screena byście wiedzieli o co chodzi. Pisze wyraźnie ten Kod błędu: 0xC004C003 i powyżej pisze,żebym połączył się z internetem i aktywował system,ale internet jest na kompie ( łączę się przez USB z wifi telefonu),ale jak pewnie zauważyliście wyskakuje na pasku narzędzi,że pisze Brak dostępu do Internetu. Też pisze brak połączenia z internetem nawet jak uruchamiam aplikacje MS np. sklep,office itd.

Proszę was o pomoc!!! Pozdrawiam :)

1.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś upgrade z pirackiej kopii i to może być problem (w przypadku upgrade'u stary klucz również jest brany pod uwagę przy aktywacji). Najlepiej spróbuj aktywacji telefonicznej, w razie czego tam Ci wszystko wyjaśnią, ale najpewniej potrzebujesz również legalnego klucza do Windowsa z którego robisz upgrade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sevard napisał:

Zrobiłeś upgrade z pirackiej kopii i to może być problem (w przypadku upgrade'u stary klucz również jest brany pod uwagę przy aktywacji). Najlepiej spróbuj aktywacji telefonicznej, w razie czego tam Ci wszystko wyjaśnią, ale najpewniej potrzebujesz również legalnego klucza do Windowsa z którego robisz upgrade.

Właśnie na forum supportu MS-u dałem temat czy zadziała nawet przy piracie i pisali ze bedzie dzialalo,jak bedzie legalny. Teraz rzucilem temat na tym forum o tym problemie i kazal mi spec dzwonić do MS-u,czyli Answer Desku. To tam się aktywuje telefonicznie,tak? ;) A wiesz może o co chodzi z tym problemem z netem,co napisałem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...