Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

filan1

Rozwiązany: myszka a4tech x7 i jej sterownik

Polecane posty

Witam! 3 lata temu zakupiłem myszke a4tech x-748k która jest wspierana przez oprogramowanie Oscar Editor do tworzenia i używania macro. Myszka śmigała pięknie do czasu aż uległa destrukcji (nie pytajcie). Wczoraj kupiłem nową taką samą ale niestety nie działa ona z powyższym programem. Przy odpalaniu programu pojawia się komunikat "Mouse was not detected, please connect the mouse to contiune." Odinstalowałem Oscar Editora, "wyczyściłem" rejestr ccleanerem i zainstalowałem program ponownie ale niestety bez skutku. Prawdopodobnie ccleaner nie usunął z rejestru wpisów starej myszki i muszę zrobić to ręcznie. Niestety tutaj mój poziom zaawansowania się kończy i nie wiem co usunąć. Program działa tylko ze starą myszką nawet po reinstalacji sterownika. Program instalowałem z płyty dołączonej do myszki oraz ściągnąłem ze strony producenta. W obu przypadkach bez zmian, dalej woła starą myszkę. Dodam, że przy pierwszej reinstalacji instalator zawiesił się na operacji związanej z wpisami w rejestrze. Korzystam z windows 7 64bit HP. Proszę o pomoc i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...