Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whitepawn5

Rozwiązany: Zaginiona partycja. Problem z uruchomieniem Win7

Polecane posty

Ostatnio postanowiłem poznać Linuxa. Stworzyłem partycję o pojemności 20 GB i zainstalowałem go obok Windowsa 7. Przy uruchamianiu pokazywał mi się panel wyboru od Ubuntu, gdzie mogłem wybrać jaki system chcę uruchomić - Win 7 czy Linux. Ostatecznie uznałem, że jestem zbyt słabo zaawansowanym użytkownikiem Pingwinka i inteligentnie, za pomocą "Zarządzania dyskami" usunąłem partycję z której startował. Teraz po uruchomieniu komputera pokazuje mi się komunikat, że nie można znaleźć partycji. Próbowałem zrobić reinstal windy, ale nie startuje mi partycja recovery. Jedyną opcją jaką mogę odpalić to panel BIOSu. Jak mogę przywrócić Windowsa do ponownego działania, albo chociaż uruchomić recovery w celu ponownego zainstalowania systemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dysk recovery. Do utworzenia z poziomu dowolnego Windowsa 7, ważne tylko, żeby ilość bitów się zgadzała, tzn. nie należy stosować 32-bitowej płyty recovery jeśli masz 64-bitowy system i na odwrót. Tu masz opisane jak coś takiego stworzyć. Mocno ewentualnie można użyć Windowsa PE, ale raczej tego nie polecam, bo to wymaga nieco więcej wiedzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...