Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iniesta

Przenoszenie Windowsa z dysku HDD na SSD

Polecane posty

Chciałem przenieść W7 jednak problem jest taki iż mój dysk SSD ma niecałe 60 gb całość plików systemowych około 50gb z czego widocznych jest 20, reszta jest poukrywana da się coś zrobić z tymi prawie 30gb ukrytych plików ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Windows na nowo bo kopiowanie nie miało sensu ( pliki systemowe zajmowały prawie 50gb, obecny 2 Windows zajmuje 15 gb), ale tu wychodzi 2 problem gdy daję zarządzaj na komputer w menadżerze urządzeń nie ma karty sieciowej i oczywiście USB też brak co jest lipą totalną bo korzystam z TP link TL-WN721N

Problem jest taki jak zainstalować sterowniki bez internetu i bez płyty ze sterownikami ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linuksa odpalasz z pominięciem Windowsa, więc to, czy Windows wykrywa USB, czy nie, raczej Cię nie interesuje.

Inna rzeczy - Windows nie wykrywa nawet USB 2.0? Bo jednak z tym powinien sobie poradzić, a przeważnie płyty główne mają kilka portów USB 2.0 i jeśli one by działały, to najłatwiej byłoby przenieść dane za ich pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wykrywa w tym jest problem próbowałem różnych sterowników jakie znalazłem w internecie niestety nic to nie dało, jedyne jak udało mi się je znaleźć na nowym windows to w taki sposób że miałem po prostu na innych dyskach z 2 windowsa na komputerze szkoda że nic z tego nie wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...