Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Savarus

Komputer się zawiesza przy odpalaniu gier

Polecane posty

Witam. Mam taki problem, otóż mój komputer ścina się na amen przy odpalaniu niektórych gier. Jedyne co można zrobić to zresetować go. Dodam, że komputer się zacina przy takich grach jak np. The Sims 4, Disciples 3, Championship Manager 2010, Rome 2, Saints Row 3, Lords of Fallen. Dodam, że jakieś 3 miesiące temu większość tych gier działała bez problemu.

 

Win 7 64-bit

Intel(R) Core(TM) i5 CPU      750 @ 2.67 GHz

8.00 GB RAM

NVIDIA GeForce GTX 750 Ti

Zainstalowane najnowsze sterowniki.

Ktoś mógłbym zrobić, bądź spróbować by zapobiec zawieszaniu się kompa? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury wyglądają całkiem znośnie, choć tak właściwie co odpaliłeś? Bo wydaje mi się, że karta graficzna zbytnio się nie zmęczyła, a jak ona wiele nie robiła, to może procesor (który już teraz osiągnął niewybitnie optymistyczne temperatury) podobnie.

Zakładając, że to nie temperatury są problemem - próbowałeś jakieś starsze sterowniki do karty graficznej? I czy przed instalacją sterowników, odinstalowałeś stare za pomocą DDU?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem League of Legends - jeśli to ma jakieś znaczenie to na maksymalnych ustawieniach. 

Co do sterowników to niemal cały czas używałem 337.88 (jakoś tak), teraz dopiero zmieniłem na najnowsze. Tak stare odinstalowałem wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Savarus napisał:

Co do sterowników to niemal cały czas używałem 337.88 (jakoś tak), teraz dopiero zmieniłem na najnowsze.

Czyli problemy z działaniem komputera nie zbiegły się jakoś ze zmianą sterowników?

27 minut temu, Savarus napisał:

Tak stare odinstalowałem wcześniej.

Za pomocą DDU?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, webtom napisał:

Czyli problemy z działaniem komputera nie zbiegły się jakoś ze zmianą sterowników?

Wątpię, sterowniki postanowiłem zmienić głównie dlatego, ponieważ gry zawieszały się również na tych starych.

 

11 godzin temu, webtom napisał:

Za pomocą DDU?

Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...