Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nuxemo

Problem z Blue Screenem

Polecane posty

Witam!

Od jakiegoś czasu mam problem z blue screenami, posiadam Windows 10, wszystko oczywiście oryginalne. Po zainstalowaniu Windowsa po jakichś 2 tygodniach podczas instalacji jakiejś gry wystąpił blue screen w skutek czego musiałem na nowo instalować cały system, następnie blue screeny pojawiają się tylko jak gram i to nie często może 2 razy na miesiąc. Nie wiem co mam robić. Temperatury w porządku, karta graficzna 53 stopnie a podczas grania nie przekracza 63, procesor podczas grania nie przekracza 50 stopni.

Sprzęt:

Intel core i5-6500 CPu 3,2GHZ

karta: AMD Radeon R9 380 Series

Płyta głowna: B150M Mortar MSI

Pamieć: 8Gb(2x4Gb)

Zasilacz : Vero L1 500W 80Plus Standard

oprócz tego Windows Update kompletnie mi się zawiesił nawet jeśli uruchomię ponownie komputer, albo nie wyszukuje aktualizacji albo wgl ich nie instaluje  mimo że są, ręcznie tez nie mogę ich zaktualizować bo kiedy wchodzę w Windows catalog i dodaje aktualizacje do koszyka po czym chce wejść w ten koszyk i je zainstalować one mi stamtąd znikają po dodaniu i szukaniu np drugiej instalacji poprzednia 'ucieka' z koszyka. Wiersz poleceń uruchomiony jako administrator też nie reaguje na polecenia typu Online czy RestoreHealt, jedynie na DSMI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...