Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xBetla

Problem z wyłączaniem się komputera podczas grania

Polecane posty

Witam mam problem z nowo złożonym komputerem (grafika Asus Radeon R9 380x, Procesor intel I5,płyta główna Gigabyte B85M-D3H-A, zasilacz silientiumpc m1 600W) podczas grania w takie gry jak GTA V czy cs:go wyłącza się po kilku lub kilkunastu minutach z tym jest różnie.Sprawdzałem wszystkie przewody czy dobrze są wpięte. Temperatury  są okej , sam w dodatku podkręcałem wentylator karty graficznej bo temperatura dochodziła do ponad 60 stopni i grzała się dosyć mocno góra obudowy. Dodam jeszcze że przy normalnym użytkowaniu typu przeglądanie internetu komputer chodzi cały dzień.Proszę o pomoc ponieważ sam nie jestem za dobry w takie klocki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej to to obudowie siedzi? Bo trochę mnie dziwi nagrzewanie się jej górnej części, w końcu z tyłu powinien być zamontowany wentylator wyprowadzający ciepłe powietrze poza obudowę.

Możesz też sprawdzić, czy aby na pewno kręcą się wszystkie wentylatory (z tego, co kojarzę, ostatnio trafił się tu ktoś z zablokowanym wentylatorem od zasilacza, co dawało podobne efekty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...