Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eszy

Komputer nie wykrywa jednego głośnika z zestawu 2.1

Polecane posty

Witam. Dzisiaj przyszły do mnie głośniki Edifier S330D 2.1. Podłączyłem głośniczki do suboofera, następnie suboofer do prądu i do komputera. Na początku komputer ich nie wykrywał, zacząłem kombinować w Realtek audio manager i udało mi się częściowo skonfigurować głośniki. Częściowo, bo działa tylko suboofer i jeden głośnik. Drugi głośnik na 100% nie jest zepsuty/źle podłączony do suboofera, bo podłączyłem cały zestaw do telewizora i tam wszystko dobrze działa, więc coś jest nie tak z komputerem. Mam system windows 7 64 bit, płyta główna to gigabyte ga-b85m-d3h z zintegrowaną kartą graficzną realtek ALC892. Głośniki do komputera mogę podłączyć tylko za pomocą jednego kabla z suba - podłączałem go do różnych wejść w zintegrowanej karcie muzycznej, w niektórych w ogóle nie działał, na wejściu zielonym działa (po wykryciu w managerze muszę wybrać, żeby rozpoznawać głośniki jako słuchawki, w innych opcjach nie działa), jednak wtedy właśnie nie wykrywa jednego głośnika.

Generalnie nie wiem co mam dalej robić, sterowniki mam oczywiście najnowsze, więc nie mam pojęcia gdzie leży problem.

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

 

edit: jeżeli zły dział, to proszę o przeniesienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...