Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Equisetum

Problemy z mikrofonem/ zakup głośników

Polecane posty

Witam,

Piszę, bo mam taki niewielki, ale upierdliwy w sumie problem. Tymczasowo (czekając na zakup PC) używam laptopa połączonego HDMI do monitora, który ostatnio dzięki waszym radom nabyłem. Mam też do niego podpięte głośniczki (GŁOŚNIKI 2.1 MEDIA-TECH MT3325 21W RMS Z PILOTEM), które dostałem za darmo, a gdzieś tam nawet w miarę dobre opinie miały. Mają one pilocik przewodowy z wyjściami mini jack do których podpinam słuchawki Creative F4tality. Podpięcie słuchawek do laptopa nie działa, w momencie podpięcia hdmi. I tu jest problem, o ile dzwięk w słuchawkach podpiętych do pilocika jest ok, o tyle mikrofon działa bardzo źle. Nie słychać mnie ani przez TS3 ani Skype'a, zdania są urywane itd. Czy jest to wina tych głośniczków i powinienem je zezłomować (jeśli tak to co kupić w zamian), czy szukać problemu gdzieś na łączach. Porządne głośniki i tak będę musiał prędzej czy później kupić, bo te maluchy mają takie przewody, że każdy ruch powoduje trzeszczenie, w zasadzie używam ich tylko na przeczekanie. Ktoś coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...