Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darkdarius

Problem z oryginalnymi płytami z grami powiązanymi ze Steam.

Polecane posty

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale jeśli nie to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.

Mój problem polega na tym, że chciałem dziś zrobić reinstalację Skyrima i usunąłem go z dysku, poczym włożyłem orginalną płytę z Skyrimem i gdy wyskoczyło mi okenko co chcę zrobić, czy uruchomić setupxe Skyrim czy wejść w folder plików na płycie, kliknąłem na setupxe, po czym pojawia mi się [ System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku.Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu. ] Ten napis, pojawia mi się za każdym razem jak włożę oryginalną płytę z grą ze Steam ale oczywiście bez tych nawiasów.

Gdy na przykład włożę płytę z CD-A z np. Luciusem to normalnie się włącza i rozpoczyna instalację gry. To samo jest z innymi płytami z CD-A i innymi płytami i grami nie powiązanymi ze Steam np. Dragon Age, Mass Effect.

Przeskanowałem kompa Malvare Bytes i nic nie pokazało żadnego wirusa a wersja najnowsza Malvary Bytes.

Poza tym, raz w tygodniu skanuje kompa Malvare Bytees Antimalvare i Avastem oraz Smart Emsisoft, dodatkowo zainstalowane mam Comodo Firewall ale myślę że to nie jego wina, bo mam go już sporo czasu.

Mam podejrzenia, że może to wina Avasta ale przed odinstalowaniem chciałem zasięgnąć porady kogoś innego. Chyba w ubiegłym tygodniu była jakaś nowa wersja i ją pobrałem i może od tego?

Zastanawiam się też na reinstalacją Steama i sformatowaniem partycji steam oczywiście po przeniesieniu steamaps.

 

EDIT.

Usunołem Avasta i wyłączyłem Comodo Firewall i nadal nic nie pomogło. Sam nie wiem co jest nie tak, bo gry ze Steam ( z netu z aplikacji) normalnie się instalują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...