Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rakusz

Temperatura płyty

Polecane posty

Witam. Dwa/trzy tygodnie temu kupiłem nowy komputer. Dzisiaj sprawdziłem temperatury podzespołów programem Speccy, a potem jeszcze innym.  Programy pokazują mi temperaturę płyty głównej 110 stopni. Inne podzespoły w granicach 30 -35 stopni. Proszę o pomoc. co może być nie tak?

Mój komp to

intel I5 - 6600

MSI B150M Night Elf

Grafika Radeon R9 380

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irenez

Tak podejrzewam, ale jak to sprawdzić? Jeśli czujnik walnięty to, że się tak wyrażę z Bogiem sprawa, ale jeśli ta temperatura rzeczywiście jest taka? Jak to sprawdzić w inny sposób?

Irenez

Tak podejrzewam, ale jak to sprawdzić? Jeśli czujnik walnięty to, że się tak wyrażę z Bogiem sprawa, ale jeśli ta temperatura rzeczywiście jest taka? Jak to sprawdzić w inny sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to Speccy korzysta z tego samego silnika co HWMonitor do pomiaru temperatury.

Temperatura zmienia się w czasie? Jeśli nie, to nie ma się czym przejmować. Jeśli się zmienia, to wtedy można ewentualnie się zastanawiać co się stało.

O ile dobrze pamiętam, to Speccy korzysta z tego samego silnika co HWMonitor do pomiaru temperatury.

Temperatura zmienia się w czasie? Jeśli nie, to nie ma się czym przejmować. Jeśli się zmienia, to wtedy można ewentualnie się zastanawiać co się stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...