Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Khorne

Red Alert 3

Polecane posty

Okie trainer juz znalazlem ale teraz mam problem z misja w ktorej trzeba zabic generala krukova (ruska kampania) , a wiec do problemu: jak zabije generala to musze zniszczyc baze aliantow do konca i jak to zrobie to idzie niby malutki filmik z olegiem i premierem i zamiast zeby wyskoczyl komunikat "victorious" to mi gra wyskakuje do pulpitu bez zadnego komunikatu??Ma ktos jakies propozycje??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne to Twoje stwierdzenie, że masz oryginał. Z tego co wyczytałem na necie ten problem występuje TYLKO w piratach. Jeszcze mam takie pytanie, panna w bieliźnie na tle ruskiej flagi Ci się pokazuje po kliknięciu na skrót do uruchomienia gry?

Co do pytania o misję z Górą Rushmore.

Ja w tej misji zrobiłem 3, 4 lotniska pełne Century Bomberów i grupę Mirage Tanków. Mirage'ami nadgryzałem bazę wroga przy centrum sterowania do którego zmierza prezydent ze szczególną uwagą na instalacje przeciwlotnicze. Po uruchomieniu się dział laserowych (tych strzelających posągów), ładowałem inżyniera do bombowca i desantowałem nad budynkiem kontrolującym te działo, żeby je wyłączyć (budynki są zaznaczone na mapie, znajdują się na obrzeżach mapki przy drodze, którą jedzie prezydent.) W tym samym czasie kazałem swojemu sojusznikowi niszczyć bazę wroga. Po wyłączeniu ostatniego działa wysłałem bombowce, żeby zniszczyły budynek do którego zmierza prezydent. I tyle, koniec misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alumnus1 a skąd pewność że to tylko na piratach występuje hę ?? :)

Ja żadnej laski w bieliźnie nie widziałem po włączeniu gry :(, a szkoda ;)

http://kotaku.com/5070957/backtalk-in-eas-...from-your-games - polecam zajrzeć jeszcze tu, by jakiś nadgorliwy user nie zdziwił się, że za jakiś czas, Red Alert 3 przestał nagle działać :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...