Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzykas

zasilacz

Polecane posty

Ostatnio włączyłem sobie wiedźmina 3 po 2 tygodniach przerwy. Wcześniej gra działała normalnie, ale teraz ok. co 10 sek milknie dźwięk i obraz staje w miejscu przez kilka sekund a potem rusza dalej. Problem na razie zauważyłem tylko w wiedźminie. Poziom ustawień graficznych nie ma żadnego znaczenia bo zmieniałem. Kumpel miał podobnie i to była wina zasilacza. Mam fortrona 350 W. Wiem, że słaby, ale do tej pory gra chodziła. Przy "Nowej grze" jest dalej to samo.Zrobiłem testy w hwmonitor, ale nie pokazuje +12V i +5V. Poniżej daję screeny.

Bez tytułuv.png

Bez tytułuyu.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów nie było przed patchem 1.07.  Wtedy przenieśli część obciążenia z GPU na CPU,  dlatego 2 wątki procesora przestały wystarczać i zaczęły się dziać takie kwiatki. Rozwiązania problemu są dwa. Płatne i bezpłatne. Pierwszy jest kupno lepszego procesora (najlepiej i5),  a drugim skorzystanie z programu BES. Włączasz go po odpaleniu gry, wybierasz odpowiedni proces i ustawiasz na - 3%. Wtedy zużycie procesora nie osiąga 100% i nie ma takich freezów. Nie pamiętam pełnej nazwy programu,  ale ten problem był wielokrotnie poruszany chociażby na tym forum w zakładce o problemach z grami (oczywiście tematy dotyczyły Wiedźmina 3).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...