Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Robwar

Wzmacniacz do WIFI

Polecane posty

Witam,
potrzebuję kupić przyzwoity wzmacniacz do wifi, orientowałem się mniej więcej na necie, jest kilka firm na rynku, czytałem trochę o nich, jednak jak człowiek się nie zna to nie wszystko zrozumie co tam piszą, więc prośba o pomoc w wyborze, poza tym nie ufam opiniom na stronach sklepów czy Ceneo, wolę poradzić się kogoś kto takiego sprzętu używa na co dzień.
Mam internet z Vectry 100 Mb/s i ich modem z wifi Arris, ale on coś słaby jest, sygnał z niego nie przechodzi mi przez 3 ściany, a potrzebuję internet właśnie za 3 ścianą (wielka płyta).
Poczytałem trochę i najlepsze recenzje zbiera Dlink, Linksys i Tplink, interesuje mnie cena do 100 zł.
Klikam po kolei w zdjęcia na google i taki da radę? http://www.x-kom.pl/...g-repeater.html ? A może taki: http://www.sferis.pl/p/338737-tp-link-tl-wa854re-wifi-extender-b-g-n-300mbps.html

Nie znam się kompletnie na takim sprzęcie, nie wiem co jest istotne, może polecicie coś innej marki, może nieco droższy, byle dobry.

Z góry dzięki za porady.

Pozdrawiam

Robwar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za zainteresowanie, kupiłem tego tp-linka, nie wpinałem go do gniazdka tylko w zwykłą listwę, dzięki temu mogłem sobie regulować zasięg no i działa na tyle dobrze, że strony ładują się poprawnie, nie mam zastrzeżeń.
@politan, rozczytałem się za ten czas w temacie i widziałem jeszcze taki sprzęt jak Ovislink G.Duo, router z dwoma radiami i możliwością odkręcania anten, myślałem żeby dokupić do tego dwie większe anteny niż są w komplecie i dzięki temu mieć naprawdę mocny sygnał, fakt że drożej by to wszystko wyszło, ale za to na tych oddalonych sprzętach miałbym lepszy transfer przy ściąganiu z torrentów, dobrze kminie? Chciałem się jedynie zorientować o ile takie rozwiązanie będzie lepsze od samego wzmacniacza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...