Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaCzyliJa

Rozwiązany: Wszystkie gry się zacinają

Polecane posty

Witam! Tak jak w temacie. Wiedźmin 3, Just Cause 2 chodziły my dobrze, a w pewnym momencie zaczęły się zacinać. Nie mam pojęcia dlaczego. Mój sprzęt to:

i7-4770

GTX 660

8 GB RAM.

Próbowałem naprawiać dysk twardy, ale to nie pomogło :( . Sterowniki są zaktualizowane.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj markę i model zasilacza.

Na początek zainteresowałbym się temperaturami, odpal HWMonitora, następnie pograj kilka minut w jakąś grę, a na koniec wrzuć tu screena.

A jak już wspomniałeś o dysku, to i SMART wcale by nie zaszkodził.

EDIT:

No i te sterowniki - pewnie dokładniejsza wersja by nie zaszkodziła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i zrobiłem zdjęcie tych parametrów, gdy gra zaczęła się lagować. A co do tego SMART, to ja nawet nw co to jest :P . A co do wersji sterownika: Wersja 364,51.

Zasilacz ma 600W, ale nazwy dokładnie nie pamiętam i jeszcze monitor ma 1920x1080 rozdzielczości.

post-1017312-0-90549900-1458248642_thumb

post-1017312-0-90391400-1458248648_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na złość temperatury karty się nie załapały (choć po obrotach wentylatora ciężko zakładać, żeby miało być źle) sad_prosty.gif Wersja nie-PRO HWMonitora powinna pokazać wszystkie dane.

Tu masz trochę szerszy opis, czym jest SMART, w skrócie wrzuć screena z CrystalDiskInfo, HDDScan, czy HD Tune z widocznymi wszystkimi atrybutami (będzie ich ~20, wyglądają jakoś tak).

Nie bez powodu nawet nie wspomniałem o mocy zasilacza - sama w sobie nic nie mówi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...