Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lightban

Konfiguracja routera netis wf2411D

Polecane posty

Witam, piszę tutaj bo już od 3 tygodni nie potrafię sobie poradzić z konfiguracja routera. 2 tygodnie temu, miały miejsce jakieś prace na sieci i nie było prądu, router sie zrestartował, a mój ISP kazał mi próbować samemu bo jak przyjedzie technik to zabulę 80 zł, jeszcze gdyby to była moja wina... No nic, coś tam wiem na ten temat, wchodzę na stronę 192.168.1.1 wpisuje login i hasło PPPoE, ustawiam nazwę sieci wifi hasło, no i tutaj powinno być już wszystko w porządku, no a nie jest. Sieć WiFi jest widoczna w telefonie, da się połączyć, w telefonie wszystko ładnie działa, za to w komputerze nie ma połączenia z internetem. Na każdą stronę jaką wchodzę wyskakuje komunikat DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG, co więcej, w narzędziach które są dostępne w konfiguracji routera mogę uruchomić go ponownie, po czym internet w komputerze jest i działa (ale działa może przez jakieś 15 minut później znowu pojawia się komunikat z DNS), za to nie działa w telefonie  nie mam już do tego siły, ktoś pomoże?

Aha i jeszcze jest taki myk którego tez nie rozumiem, normalnie adres routera jaki mam to 192.168.1.1, a jak poustawiam PPPoE uruchomie router ponownie to brama domyślna zmienia się na 192.168.88.1 i nie mam dostępu do konfiguracji routera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...