Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Isek

Dobry program do usuwania programów szpiegowskich

Polecane posty

Hej,

Pojawił mi się taki problem, że 3 godziny temu moje hasło na Facebook zostało zmienione- oczywiście bez mojej wiedzy. Odpada od razu udział osób z mojego otoczenia. Więc jedyne co może być, to jakiś szkodliwy program. Nie mogę niestety zablokować konta, bo mam go na 2 mailach, z czego tego głównego nie pamiętam (hasła). Na ten drugi tylko mam wiadomości wysyłane. Nie przeraża mnie to, że ktoś grzebie w moich danych, bo oprócz jednego zdjęcia nie mam jakiś mega prywatnych spraw na tym koncie których bym się bał :P no ale nie o to chodzi. Chodzi mi o program, który wykryje pasożyta i mi go usunie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Malware już korzystałem i nic nie wykryło. Standardowy Avast też nic nie znalazł. Problemu nie ma z niczym innym tylko właśnie z Facebook. Jutro ogarnę Dr Web, bo to co się dzieje to mi się nie podoba. Czasem też widzę, że przeglądarka dziwnie się zachowuje, tak mrygnie czasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JamesVoo Nie jest to jakiś program blokujący, bo z telefonu też się zalogować nie mogę. Więc nie jest to wina dodatków

Dostałem wiadomość dzisiaj jakoś o 16, na maila, że zalogowano się na moje konto z innej lokalizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę ten program jeśli tak, bo w sumie nic mi innego nie zostało.

Usunąłem, ale to wszystko pliki z gier MMORPG które pobierałem oraz z Windowsa (aktualizacje) wątpię, by było to coś groźnego.

Dr Web nie znalazł żadnego zagrożenia.

I co teraz?

Dodam jeszcze adres IP z którego włamano się na moje konto: 171.25.230.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...