Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ryuke

Rozwiązany: Problem z kartą graficzną

Polecane posty

Witajcie wszyscy, mam prośbę o pomoc , mianowicie jak w temacie problem jest następujący podczas grania komputer mi się wyłączył pomyślałem okej, ale po ponownej próbie włączenia nie wyświetla mi się obraz z kabla podłączonego do karty graficznej i w tym tkwi problem że nie wiem o co chodzi obstawiałem przepalenie się jakichś styków na grafice ale jest w tak obfitym pancerzu że nie byłem w stanie sprawdzić rozumiem żebym grał w coś co naprawdę piłuje grafikę do ostatniego tchu ale gra wymagań nie ma za dużych. Mianowice chodzi mi o grafikę Gtx 980 zotac arctic storm

6gb gddr5.

ogólna specyfikacja jest następująca:

płyta główna: msi b75a-g43 gaming

procesor: intel core i7-3770k

ram: jakieś hyper-x od kingstona 2x8gb

zasilacz: corsair rm850 (chyba 850w) gold+(certyfikat że nie chiński chyba)

zwracam się z prośbą na forum gdyż grafikę nabyłem dosyć niedawno bo coś na początku października i nie wiem czy nie próbować jej oddać na gwarancji. Cóż to by chyba było na tyle

proszę o szybką odpowiedź oraz z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc obrazu nie ma w ogóle natomiast sprawdzałem podpinając przez kabelek hdmi do tv sprawdzałem na wszystkich możliwych adapterach z vga na dvi na hdmi ale 0 progresu cały czas nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak nie mam możliwości sprawdzenia na innym komputerze czy to grafika ponieważ jest dosyć mocożerna więc dosyć silny powinien być zasilacz , ale tak obstawiałem od początku że to może być grafika ponieważ na zintegrowanej grafice wszystko działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na zintegrowanej działa, to prawie na pewno grafika. Dla pewności możesz spróbować ją wymontować i zamontować raz jeszcze i jeśli nie zaskoczy, to na gwarancję.

Ewentualnie możesz spróbować od kogoś pożyczyć kartę i zobaczyć, czy na niej wszystko zadziała (w ten sposób wyeliminujesz winę płyty głównej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...