Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jorjor454

Rozwiązany: Karta Graficzna nie działa.

Polecane posty

Witam was drodzy formuowicze.

Moim problemem jest to że karta graficzna przestała działać a precyzując, przy włączaniu komputera pojawiają się artefakty, Areo przestało działać. A zaczęło się to jak wróciłem do pokoju, wychodząc z niego włączyłem sobie jakąś gierkę. Gdy wróciłem moim oczom ukazał się ekran logowania ze zmniejszoną rozdzielczością po zalogowaniu Windows pokazał komunikat że System Windows odzyskał sprawność po nieoczekiwanym zamknięciu. W menadżerze urządzeń moja karta Nividia GeForce GTS 250 została wyłączona: "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)" kliknąłem przywróć sterownik, zrestartowałem komputer i próbowałem zainstalować sterowniki które miałem na dysku. Instalator oznajmił mi że nie wykrył zgodnego sprzętu graficznego. Znaczącym dla tego problemu może być informacja że już raz miałem podobny problem artefakty itp, ale było o wiele gorzej. Upiekłem wtedy kartę w piekarniku i problem zniknął :). Pytanie moje brzmi czy mogę upiec kartę po raz drugi? Czy to w ogóle pomoże? Bo jednak za pierwszym razem wydaje mi się że przypadek był troszkę inny niż ten teraz. Z góry dziękuję za pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...