Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

swofford

Lord of The Rings Online: Shadows of Angmar

Polecane posty

Witam.

Od razu zaznaczam, że szukałem na forum tematu, ale dziwnym trafem go nie znalazłem.

Ale przejdźmy do rzeczy:

3 dni temu zakupiłem sobie LOTRO:SoA.

Po instalacji zostałem skierowany do automatycznej aktualizacji (czyli zassania 4gb pliczków).

Aktualizację wykonałem, ale podczas niej napotkałem problem, ponieważ PC się zwiesił.

Działał bardzo powoli co chwilę się wieszając... Wykonałem czyszczenie Ccleaner'em. I po jakimś czasie zacząłem dalej pobierać. Za 3x zaczęło się normalnie pobierać wszystko. Po dokonaniu aktualizacji i próbie włączenia gry, wywala mnie z błędem do Windowsa(Wyślij, nie wysyłaj).

Mój konfig:

MSI K9N SLI

AMD Athlon X2 3800+ @ 4200+

2 GB DDR 2 DUAL CHANNEL GEiL

ASUS HD4850 512MB (sterowniki 8.10 hotfix2)

Realtek AC'97

Win XP PRO SP2

Aktualnie znowu pobieram te ponad 16000 plików. Może zadziała.

Jednak mam pytanie czy ktoś miał już taki problem?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ temat jest trzeba umieć szukać :P

Najsampierw musisz ściągnąć booki( po 600-700MB) zależnie od edycji, jaką masz wszystkie dla normalnej i od 12 dla GE potem instalujesz booki i dopiero uruchamiasz grę i zaczynasz pobierać uaktualnienia, czyli te 16k plików. Jak zaczniesz grać zapraszam na serwer Snowburn /tell Vadosi służę radą i pomocą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzam temat bo i ja mam problem. Powiem krótko, kasa wydana, gra kupiona, zainstalowana.

Ściągnięte wszystkie updaty (z pół dnia to zajęło). Założone konto do gry. I tu jest problem. Na maila NIE przyszedł mi link aktywacyjny do konta. Nowego konta nie założę, bo mi pokazuje że konto już mam. A na stare się nie zaloguję bo przyzwyczajony do maili aktywacyjnych z "przypominajką" nie zapisałem hasła. Po kliknięciu na "zapomniałem hasło" gra zadaje mi moje pytanie do odzysku po czym daje komunikat, że wysyła maila. No i tak czekam na tego maila od paru godzin i nic.....

Ma ktoś jakąś radę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomysł. Niby najprostszy a na niego nie wpadłem.

Mail już do Codemasters poszedł, teraz czekam na odpowiedź.

W międzyczasie chyba zainstaluję grę na laptopie bo mam obawy, że na kompie stacjonarnym mi nie pójdzie.

Troszkę się już zestarzał, choć trzyma się dzielnie i Call of Duty 4 jeszcze udźwignął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chciałem sobie pograć w Lord of the Rings Online Shadows of Angmar, no więc instaluję grę z płyty zakupionej w empiku razem z abonamentem na 30 dni. Po zainstalowaniu i próbie uruchomienia gry pojawiło mi się okienko aktualizacji. Doszło do "Update Game Data", gdzie jest do pobrania 26 tysięcy plików. No trudno, zacząłem pobieranie, ale że nie miałem czasu tak długo pobierać gry wstrzymałem je, z zamiarem dokończenia później. Tyle że jak włączyłem ponownie grę to zamiast jak wcześniej startowego obrazka z tytułem Lord of the Rings Online Shadows of Angmar mam obrazek z napisem: Lord of the Rings Online Mines of Moria. Czy to oznacza, że te 26 tysięcy plików, które zaczęły się ściągać to jest update gry do dodatku Mines of Moria, którego nie posiadam? Czy jak pobiorę te 26 tys. plików to potem będę mógł normalnie grać w LOTR Online Shadows of Angmar czy będę musiał kupić ten nowy dodatek żeby tą grę w ogóle uruchomić? Czy może nie muszę ściągać tych wszystkich plików i bez tego jakoś uruchomić grę? I czy w ogóle da się grać w tą grę bez posiadania dodatku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań.

1. Z oficjalnej strony dostałem kod na 14 dniowego triala. I tu jest moje pytanie. Jak mi się te 14 dni triala skończy to będę mógł zdobyć nowy kod triala i grać kolejne 14 dni?

2. Jak skończy mi się abonament to kolejny trzeba nabyć w jakimś określonym czasie, czy mogę zrobić nawet kilkuletnią przerwę w grze i potem jak ponownie kupię abonament to będę mógł grać normalnie postacią wcześniej stworzoną?

3. Ile postaci można mieć na 1 koncie? Jeśli jedną to czy będę mógł zmienić jej rasę, klasę, ewentualnie usunąć ją i stworzyć nową?

4. Czy jak mam 2 pudełka z taką samą grą LOTR Online Shadows of Angmar z abonamentem na 30 dni. To czy będę mógł tylko stworzyć 2 nowe konta/nowe postacie? Czy np. mogę użyć jakoś kodu z 2 pudełka w celu doładowania konta pierwszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Możesz, ale zaczynasz na nowych postaciach.

2. Może leżeć na serwerze tak długo jak grac bedzie WOŚP.

3. Można mieć 7postaci na jeden server po stronie dobra i chyba 5 po stronie zła. Możesz usuwać postacie jak ci sie znudzi i nie masz miejsca na następna.

4. Co do tego nie jestem pewien, ale bardziej skłaniam sie do opcji, ze tworzysz 2 różne konta i na nich masz różna postacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...