Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2016

Polecane posty

Pełna wersja gry załączana do CD-Action 04/2016

BONUSY

4. Paczką naklejek Star Wars od firmy Topps.

3. Kod na boginię Sol ze skórką Supernova do gry Smite.

2. Kod rabatowy na kwotę 15,99 zł do serwisu pyszne.pl

1. Kod na czołg Obiekt 430 oraz tydzień premium do gry Armored Warfare.

PEŁNA WERSJA

Lords of the Fallen PL (kod na Steam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, o ile kody i naklejki mnie nie interesują (bo to popierdółki), to LotF na pewno będzie grą, którą zainstaluję. Najstarsi Rzymianie nie pamiętają, kiedy ostatnio instalowałem jakiego pełniaka od Was biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne uderzenie - obiektywnie na to patrząc. Subiektywnie to niestety grę już mam, więc nie jestem zadowolony. Jedna pełna wersja - pomimo, że zacna - to jednak ryzykowny ruch. Ja i tak magazyn kupię, bo kupuję dla treści głównie. Ale ilu będzie takich, którzy nie kupią, bo jest jedna gra, którą już mają? A to jednak pełniaki napędzają ich chęć do nabywania pisma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ilu będzie takich, którzy nie kupią, bo jest jedna gra, którą już mają? A to jednak pełniaki napędzają ich chęć do nabywania pisma?

Przecież taki dylemat jest w przypadku każdej gry, jaka by ona nie była. Nie jest tak, że jakiejś gry nikt nie ma (chyba że to edycja premierowa). Więc argument taki nie teges, wiesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ilu będzie takich, którzy nie kupią, bo jest jedna gra, którą już mają? A to jednak pełniaki napędzają ich chęć do nabywania pisma?

Przecież taki dylemat jest w przypadku każdej gry, jaka by ona nie była. Nie jest tak, że jakiejś gry nikt nie ma (chyba że to edycja premierowa). Więc argument taki nie teges, wiesz?

To JEST ryzykowny ruch, bo jak są trzy pełniaki to jednak nawet jak masz 2, to możesz kupić dla trzeciego czy tam inna kombinacja. Zawsze uważałem że lepsze trzy średnie pełniaki niż jeden wybitny. Najlepsze gry jakie można było dać w historii (Heroes of Might and Magic III i Vampire the Masquarade Bloodlines) CDA już dało więc sami siebie nie przebiją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest w sprzedaży w sklepie? To ci co go chcą albo już kupili, zaś ci co nie kupili zrobili by to wkrótce, reszta i tak to oleje. Przy 2 czy 3 czy 4 pełniakach wygląda to inaczej nawet przy gorszej jakości pełniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To JEST ryzykowny ruch, bo jak są trzy pełniaki to jednak nawet jak masz 2, to możesz kupić dla trzeciego czy tam inna kombinacja. Zawsze uważałem że lepsze trzy średnie pełniaki niż jeden wybitny. Najlepsze gry jakie można było dać w historii (Heroes of Might and Magic III i Vampire the Masquarade Bloodlines) CDA już dało więc sami siebie nie przebiją.

Dokładnie o to mi chodziło. Przy jednym pełniaku - jak nie podpasuje to nie ma już możliwości, że podpasuje drugi czy trzeci. Nawet jeśli zakładamy, że jeden jest "większy" a dwa następne to "mniejsze" pozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mój komp uciągnie a powinien to jest to dla mnie must have od dawna gra była na mojej liście życzeń ale jako zwolennik pudełek wstrzymywałem się z zakupem na steamowych promocjach, jestem ukontentowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer napewno bedzie ciekawy a i jedna gra jest niczego sobie. Nie miałem możliwości w nią zagrać bo jakoś mnie nie pociągała ale skoro jest w CDA to może zobaczę :D jednak jako pełniak to bardzo dobra propozycja, godna uwagi dla miłośników gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zwolennikiem jednego mocnego pełniaka zamiast 3 średnich. I tak mało czasu mam na gry (dopiero teraz kończę MassEffecta 3) to o przeciętnych tytyłach szybko zapominam smile_prosty.gif

LotF chciałem kupić w biedronce za 40zł ale się powstrzymałem, dla mnie zapowiada się jedna z lepszych gier jakie były w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...