Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekostyle

Podkręcony procesor i5 i błędy crc

Polecane posty

Witajcie

Generalnie mój problem już dawno wygooglowałem, i wiem co jest nie tak, ale może uda się z Waszą pomocą to naprawić. Posiadam drugi komputer, który teraz będzie służyć mi do gier.

I5-3570k (Podkręcony do 4.4ghz na chłodzeniu thermaltake water 3.0)

Radeona HD 7950, którego już niebawem podmienię na Gtx'a 970

16 GB pamięci Corsair Vengeance

Dysk SSD o pojemności 120gb oraz dwa pozostałe (500 i 750gb)

Płyta główna Ashrock Z77 Extreme 4

Generalnie wszystko byłoby okej, gdybym nie zaczął na nim grać. Na pierwszy ogień poszły gry ze steama. Arma2 pobrała się bez problemu, ale CS:GO już sypało błędami i przerywało mi pobieranie lub instalowanie. Taki sam problem wystąpił podczas próby zainstalowania TC:The Division, lecz zawsze tytuły instalowały się poprawnie ( mimo powstałych błędów wcześniej ). Później stwierdziłem, że zagrałbym w TD:Unlimited. Z płytki nie mogłem, bo błąd wypakowywania data.cab. Kiedyś miałem z tą grą podobny problem, więc pobrałem ją z internetu a jedynie podałbym swój kod z pudełka. Problem pojawił się przy wypakowywaniu archiwum z powodu błędów sumy kontrolnej. Dzieje się tak z dowolnym archiwum, które próbuję wypakować na komputerze. Mam archiwalne kopie zdjęć w .rar, które są podzielone na części po 4gb i jest tak samo.

Wygooglowane informacje dają jasno do zrozumienia. Mam podkręcony procesor i w związku z tym występują te blędy. Pytanie jednak, czy można to jakoś naprawić bez "odkręcania" i5?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...