Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roet

Powiększenie sieci

Polecane posty

Mam do was pytanie, otóż czy jeśli mam router na parterze i pociągnięty z niego kabel internetowy na 1 piętro następnie podłączony do 2 routera (innej firmy) i z niego odciągnięty kabel internet do konsoli i komputera to czy da radę aby przez wifi podłączyć jeszcze do niego tablet i smartfon?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie mam od upc taką skrzynkę - modem + router w jednym i właśnie mam taki problem że w pokoju obok nie mam internetu (brak zasięgu) więc pomyślałem aby przeciągnąć kabel do tego pokoju i podłączyć do niego drugi router aby był lepszy zasięg

P.S. Czy to normalne że jak mam internet 250/20 i na kablu w ps 4 wyciąga mi średnio 54/7 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicy mówią że w moim bloku jest bardzo dużo sieci które zakłócają sygnał. Czy to wyjaśnienie ma w ogóle sens? Czy ja z tego powodu mogę zrezygnować z umowy nie ponosząc dodatkowych kosztów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ponieważ to jest w tym momencie twój problem. Z punktu widzenia operatora to usługa została dostarczona prawidłowa.

Co do PS4 to serwery Sony są zwykle obciążone i pełnej szybkości łącza raczej nie wykorzystasz.

PS Ubee w trybie bridge + własny router to sensowne rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...