Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

munsan

Złożyłem nowy komputer i nie wysyła on sygnału do monitora

Polecane posty

Tak jak w temacie. Używając poradników "Jak zlożyć komputer" zrobiłem to, lecz komputer nie wysyła sygnału do monitora. Mam możliwość podłączenia do karty graficznej zwykłego złącza (nie pamietam jak sie nazywa) oraz HDMI oraz mam możliwość podłączenia do płyty głównej bo jest tam karta graficzna tyle że z integrowana.

Oto moje części:

1.Zasilacz XFX TS550W 120mm 80+ Bronze (P1-550S-XXB9)Oceń!

2.Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)Oceń!

3.Płyta główna MSI H81-P33 s1150 H81 2DDR3 USB3/USB3/GLAN ATX - H81-P33Oceń!

4.Procesor Intel CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX BX80646I54460 - Haswell RefreshOceń!

5.Pamięć HyperX Savage 2x4GB 1866MHz DDR3 CL9 (HX318C9SRK2/8)Oceń!

6.Obudowa SilentiumPC Gladius M20 Pure Black (SPC125)Oceń!

7.Karta graficzna Palit GTX970, 4GB DDR5, 256BIT, DVI, HDMI, 2xMiniDP, Box (NE5X970H16G2J)Oceń!

PS: Próbowałem na różne sposoby np. podłączałem dwoma różnymi kabalami zwykłymi między komputerem a monitorem, albo za pomocą HDMI do telewizora.

Wszelkie pytania proszę tutaj pisać, albo na PW. :)

Pozdrawiam! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podłączyłeś dodatkowy przewód zasilający do karty graficznej 6 pinowy (albo dwa, jeżeli ma na nie wejścia; prócz 6 pinowego jeszcze powinien być 6+2 pinowy albo 8 pinowy)?

Z tego co widzę, na tej karcie jest 2x 6-pinowy, ale jeszcze się upewnij (w instrukcji powinno być też).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś podłączać kabel do wyjścia zintegrowanej karty? Jeśli tak, to jaki był efekt? Jeśli brak sygnału, to nie karta jest problemem.

Przy uruchamianiu słychać jakieś dźwięki z głośniczka systemowego? Jeśli tak, to jakie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...