Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubasliwa202

Rozwiązany: Adobe Reader - nie mogę z nim NIC zrobić

Polecane posty

Od pewnego czasu mam dość nietypowy problem z Adobe Readerem. Przede wszystkim nie chce się otworzyć ani czytać PDFów - gdy próbuję go otworzyć, program natychmiast się zamyka po ułamku sekundy. Gdy chciałem spróbować reinstalacji, okazało się, że nie mogę go również odinstalować - najpierw pojawia mi się to okno:

rtA5ca8.png

a gdy klikam OK, to:

XHtzwW8.png

Próba ręcznego usunięcia folderu też się nie powiodła. Najpierw system poprosił o podanie uprawnień administratora, a gdy kliknąłem "Kontynuuj", pojawiło się to okno:

ShDJqQc.png

Gdy ściągnąłem instalkę z neta, podczas instalacji znowu pojawiło się to okno o niedostępnym zasobie sieciowym (co ciekawe, instalacja w tle przebiegała dalej, dopóki nie zacięła się na 90%) i gdy tym razem kliknąłem Anuluj, pojawiło się to okno:

sAYj9rA.png

Już nie mam pomysłów, co robić dalej. Poradzi ktoś coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odinstalować z trybu awaryjnego.

Osobiście to potem polecam zdobyć instalkę do wersji 11.0, bo nowsze wyglądają kiepsko, a i z działaniem czasem są problemy.

Przy próbie deinstalacji z trybu awaryjnego pojawiło mi się to:

hkHJIw8.png

Poza tym, instalka do wersji 11 nic mi nie da, skoro przy wcześniejszej próbie instalacji dostawałem komunikat, że mam już zainstalowaną nowszą wersję (a mam 11.0.13)

EDIT: Problem rozwiązany, znalazłem pomoc tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...