Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whitepawn5

Facebook: kiedy się urodziłem?

Polecane posty

Witam!

Strasznie głupio jest mi zaczynać ten temat, ale nie mam wyboru - próbowałem już wszystkiego. Niedawno otrzymałem maila z informacją o podejrzanej próbie zalogowania na moje konto fejsbookowe. Zapytano mnie, czy to ja próbowałem dostać się na profil. Wybrałem opcję, że to nie było moje działania, w związku z czym dla bezpieczeństwa zablokowano mi (tymczasowo :/) konto. Aby móc się normalnie ponownie zalogować muszę podać swoją datę urodzenia, której NIE PAMIĘTAM, ponieważ jest wpisana fałszywa (i do tego ukryta). Teraz mam kłopot, bo nie wiem jak odzyskać dostęp do profilu, a bardzo mi na tym zależy.

Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc i radę.

I nie śmiać się proszę! I tak czuję się zażenowany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mam problem... Ale skąd Facebook ma wiedzieć, że data ur. jest fałszywa? Po prostu miałem wielki niefart. I nie zamierzam udostępniać swoich prawdziwych danych, bo nie chcę, żeby Zuckerberg o mnie wszystko wiedział. Nie odczuwam też potrzeby dzielenia się tym ze światem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ty decydujesz o tym czy chcesz czy nie.

Rejestrując się na tym portalu społecznościowym akceptujesz regulamin i musisz bezwględu na twoje fochy itp musisz być zgodny z regulaminem.

Za przeciwstawienie się grozi kara, jeśli nie chcesz podawać swoich danych to nie rejestruj się i będzie spokój ! :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej napisał. Poza tym, kłamstwo ma krótkie nogi - podczas rekrutacji do firm, czy urzędów, bardzo często zdarza się, iż przeglądane są media społecznościowe.

Zresztą - powyższy link przedstawia ci wszystkie opcje odzyskania konta. Jeśli ci one nie pasują, cóż... będziesz musiał się z nim pożegnać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...