Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mw2fan

Rozwiązany: problem z chłodzeniem CPU

Polecane posty

Mam problem z chłodzeniem boxowym cpu, który polega na tym, że mimo dość niskich temperatur pod obciążeniem (62 stopnie) wentylator ma 2600 obrotów, a wcześniej było sporo mniej.Co można z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać procesor grzeje się bardziej niż wcześniej i chłodzenie musi się więcej napracować. Myślę, że to może być kwestia zasilania. Wg mnie powinieneś użyć innego kabla do zasilania (tego do gniazdka) a jeśli to nie pomoże to ogarnąć i wypróbować inny zasilacz. Doceniłbym gdybyś napisał, czy to pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie grzeje się bardziej niż wcześniej, bo cały czas jest ta sama temperatura.Radiator jest trochę zakurzony, ale temperatura dochodzi do 70 stopni, więc nie jest źle tylko obroty są wysokie.Gdy jest on bardziej zakurzony to temperatura jest około 85 stopni i 2600rpm, więc nie wiem czemu przy 70 stopniach wchodzi na 2600rpm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 stopni to jeszcze nie jest niebezpieczna temperatura, ale już na tyle wysoka, że układ chłodzenia będzie chciał ją zbić pracując na maksymalnych obrotach. Dokładnie wyczyściłbym chłodzenie i zobaczył jak to wtedy będzie wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...