Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

utd120

Błąd skryptu w Firefox

Polecane posty

Ten błąd skryptu post-101779-0-00231100-1454197764_thumb. najczęściej wywala mi jak na jednej karcie mam odpalony Tweetdeck chociaż zdarza się też przy na twitter.com. Jak wyskoczy ten błąd to wystarczy wziąć "przerwij skrypt" i najczęściej można wrócić do pracy, czasem trzeba powtórzyć czynność. Przy otwartym Tweetdecku w karcie błąd wyskakuje średnio raz na 10 minut. I nie interesuje mnie rozwiązanie problemu typu zmień przeglądarkę bo to nie jest rozwiązanie. Jak się tego pozbyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, skorzystałem z tego i jak się upewnię, że działa to dam znać.

Rozwiązania z oficjalnej pomocy nie działają. Przy tym "zezwolenie na dłuższe działanie skryptu" nie pokazuje komunikatu, ale przywiesza przeglądarkę więc to bez sensu, a przy użyciu "YesScript" strona się nie ładuje bo jest chyba oparta na skrypcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest ten sam problem.

EDIT: Ostatnio ten problem opisany w pierwszym poście występuje zdecydowanie częściej i w ogóle przeglądarka się zawiesza aż za często. Nie wiem czy to ma coś wspólnego ze sobą, ale np w Chrome jak mam otwartą kartę tweetdeck.com to raz na kilka minut zawiesza się ta strona, ale nie zawiesza się przeglądarka. Może to jednak nie wina przeglądarki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...