Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elof

Windows 10 - pytanie odnośnie wykorzystania klucza

Polecane posty

Witam!

Ostatnio kupiłem legalnego Windowsa 10 na nośniku USB, jednak z powodu problemów z bootowaniem, zdecydowałem się pobrać obraz płyty takiej samej wersji Windowsa, wypalić ją na płytce i w ten sposób zainstalować. Oczywiście wykorzystałem klucz dołączony do USB i w związku z tym mam może odrobinę głupie pytanie: czy jeśli kiedyś problem z bootowaniem w jakiś sposób rozwiążę i będę chciał zainstalować windowsa z zakupionego nośnika, to nadal będę mógł użyć klucza, który już wykorzystałem do wersji pobranej ze strony microsoftu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś wersję OEM, to tylko do reinstalacji na obecnym sprzęcie. Jeśli kupiłeś wersję BOX, to nie powinno być problemu z przeniesieniem na inny sprzęt. Oczywiście sam Windows 10 może być zainstalowany jednocześnie na jednym urządzeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś wersję OEM, to tylko do reinstalacji na obecnym sprzęcie. Jeśli kupiłeś wersję BOX, to nie powinno być problemu z przeniesieniem na inny sprzęt. Oczywiście sam Windows 10 może być zainstalowany jednocześnie na jednym urządzeniu.

Nie do końca chyba się zrozumieliśmy :-) Wiem czym się różni oem od box. Kupiłem boxa. Chodzi mi raczej o to, że nie instalowałem Windowsa z kupionego usb tylko z obrazu płyty pobranego ze strony microsoftu i wykorzystałem klucz dołączony do usb. Chciałbym tylko wiedzieć, czy jak kiedyś będę instalował nie z obrazu ale z usb to czy nie będzie problemu z wykorzystaniem tego samego klucza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...