Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lawsford674

Mały problem z dyskiem Samsunga

Polecane posty

Witam. Ostrzeżenie od mod'a za sygne przyjęte. Na wstępie proszę również o przeniesienie jeśli trafiłem do nieodpowiedniego działu. Z góry dzięki. Dawno tu już nie zaglądałem. Przejdźmy do mojego problemu. Posiadam dysk magnetyczny HDD firmy Samsung o pojemności 750GB. Problem dotyczy komunikatu "Disk boot failure, insert system disk and press Enter" hm cóż z tym fantem zrobić? Czyżby dysk zdechł?

Co udało mi się ustalić:

-Sprawdzałem okablowanie x2 i zdaje się że wszystko jest podłączone jak powinno,

-Podczas bootowania płyty z systemem Win7 (system oryginalny) przy wciskaniu F12 słyszę dziwne tykanie i zdaje się że dobiega ono z wnętrza komputera (tj. słychać je po wciśnięciu dowolnego klawisza podczas bootowania),

-Wydaje mi się że ta cudowność mogła pogubić tablice partycji (czytałem o tym trochę i jeśli tak jest to mniej więcej wiem jak naprawić to przez TestDisc)

Swoją drogą co Wy drodzy użytkownicy o tym myślicie?

A, jeszcze takie pytanie co do tego TestDisc program można pobrać pod Win i DDoS. I czy jeśli przerzucę dysk do przenośki będę mógł wykonać wszystkie operacje przez inny komputer nie uszkadzając w ten sposób jego dysku docelowego?

Z góry dzięki. Pozdrawiam Lawsford674.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...