Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jakub564321

Komputer chodzi głośno jakbym miał włączoną grę w tle.

Polecane posty

Witam,

na początku chciałbym powiedzieć, że komentarze typu "Takich tematów było setki, sprawdź je."

racja dużo ich było bo przeglądałem ale żaden nie odwzoruje mojego problemu.

Komputer ma 7 miesięcy, na początku chodził cichutko, że go nie było prawie że słychać. Jednak gdy ktoś siada przy komputerze musi w niego walnąć. Kilka razy był walnięty i myślę, że to przez to, dodatkowo gdy w napędzie jest płyta zaczyna buczeć bardzo głośno (Rozumiem, że jeśli płyta jest w napędzie komputer zaczyna głośniej pracować, ale że słychać w drugim pokoju?). Komputer nie dawno był w czyszczeniu (Gwarancja mi zapewnia czyszczenie i nie mogę ruszać środka komputera przez cały okres gwarancji). Kolega w niego ostatnio walnął po czyszczeniu, i od tego czasu. Ale jeszcze wcześniej przed czyszczeniem bardzo głośno chodził i czy może być wina tego że coś nie przeczyszczone?

Dziękuję z góry za pomoc, przepraszam jeśli trochę nieźwięzle napisałem.

Będę oczywiście odpowiadał na każdy komentarz człowieka który chce mi pomóc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dokładnej konfiguracji sprzętu to nikt nie będzie wróżył z fusów. Częste "walenie" nie wpływa z pewnością dobrze na żywotność bardziej wrażliwych podzespołów.

A co do głośności to w przypadku niektórych napędów optycznych nie jest to nic nadzwyczajnego.

PS Obawiam się, że ta gwarancja okaże się bardzo kiepskim interesem w świetle twoich problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...