Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ziomusek123

Czerwony ekran podczas GTA V

Polecane posty

Witam, grałem sobie przed chwilą w GTA V na moim pc i nagle ekran stał się czerwony, nic nie szło zrobić, przestraszony szybko wypiąłem kabel pc. Po włączeniu niby wszystko ok, grafika nie spalona, pozostałe części chyba też :D W GTA V gram od 2 tygodni, wcześniej nie pozwalała mi na to grafika, jednak msi kupiłem od kogoś na allegro.

Specyfikacja PC

AMD FX4100, boxowe chłodzenie

MSI R9 270x 2gb

8 GB Ram

Zasilacz Chieftec 500w

Płyta ASUS M5A78L MLX V2

Ktoś wię co jest nie tak ? Troche sie boje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury jak najbardziej w porządku (właściwie to bym powiedział, że są aż za dobre - nie grasz przypadkiem z synchronizacją i dosyć niskimi detalami?).

Jest to możliwe ze np. napięcia są za niskie/wysokie przez mój stary zasilacz ?
Na pewno nie można tego wykluczyć (choć tak czy siak napięciom jest raczej na pewno bliżej do wartości przewidzianych przez standard ATX, niż do tych pokazywanych przez HWMonitora).

Sam bym odpalił OCCT i sprawdził, czy komputer nie robi problemów przy dłuższym obciążeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, chyba ustawienia grafiki mam na "normalne" jakoś tak :D Nic się nie tnie ani nic, jutro sprawdzę w tym occt i dam znać.

Mam nadzieje ze to nie jest wina karty graficznej, kupiłem ją bez gwarancji za 500, jednak grałem 3 tygodnie i było wszystko ok ... Jednak wczoraj kilka razy minimalizowałem gta, wchodziłem w przeglądarke itd. No nie wiem całkiem możliwe, że coś niewyrobiło.

Jutro dodam post, pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...