Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Writer

Sterowniki do dźwięku

Polecane posty

Hej,

mam od niedawna Windows 10 Pro 64-bit. Posiadam płytę główną Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5 i zainstalowawałem sterowniki takie jak:

Realtek HD Audio Driver

Creative SB X-Fi driver

ze strony http://www.gigabyte....spx?pid=4953#dl

Potem podłączyłem słuchawki QPAD QH-85 (najpierw do przedłużacza z tzw. control boxem, który ma opcje wylaczania mikrofonu i regulacji gloscnosci, a potem ten przedluzacz do skrzyni za pomoca mini-jack)

Po podlaczeniu sprzetu pojawia sie okno Realtek HD Audio Manager zeby wybrac sluchawki/mikrofon i wybieram. Jednoczesnie pojawia sie komunikat od Soud Blaster X-Fi MB3 któy brzmi: "The current selected audio device is diabled, not present, not supported by the application, or has unplugged jack connections. Do you want yo select another audio device now?"

Dźwięk w komputerze mam, jak wlacze nagrywanie w Windowsie to mikrofon tez nagrywa. Tylko jak wlaczam program Soubd Blaster X-Fi MB3, to on w ogole nie widzi moich sluchawek, w ogole nie da sie zmienic zadnej opcji.

Bardzo porsze o pomoc, o co w tym chodzi?

EDIT: Chyba że te sterowniki nie obsluguja moich sluchawek?

EDIT2: Teraz zrobiłem tak, że odinstalowałem Sound Blaster, podłączyłem słuchawki i zainstalowalem ponownie. Od tego momentu widzi sluchawki i mikrofon. Temat można zamknąc, nie sądziłem ze tak szybko rozwiaze problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...