Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JohnnieWalker

Program VirtualBox ~ pomoc

Polecane posty

Witam Serdecznie.

Potrzebuję pomocy z programem na którym pracuję, dostałem go od jednego gościa niestety skończyła mi się na nim licencja trial(60 dni). Gdy rozmawiałem z gościem który mi go dał powiedział że re-instalacja nic nie da bo i tak licencja bd skończona, bo zapisuje się gdzieś w rejestrze (nwm nie znam się). Doradził mi żebym zrobił format komputera (niestety odpada mam na nim za dużo rzeczy które mi są potrzebne do pracy), lub powiedział mi o skorzystaniu z programu VirtualBox. Niestety muszę dokończyć na konkurs swoją pracę a nie mogę confused_prosty.gif

Narazie tylko zainstalowałem to:

VirtualBox 5.0.12 for Windows hosts

VirtualBox 5.0.12 Oracle VM VirtualBox Extension Pack

I dodałem do programu ten Extension Pack

Czytałem na internecie jak to zrobić ale nie zrozumiałem nic z tego. Nwm jak to zrobić czy 'wrzucić'' instalkę programu czy sam program do VirtualBoxa i zmienić system operacyjny czy coś.

Proszę o pomoc bo sam się w tym nie poradzę jako laik.

P.S. Nie jestem pewny czy to dobry dział, jakby co proszę o przeniesienie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja trial sluzy do darmowego przetestowania komercyjnego programu. Jesli program przypadl Ci do gustu i chcesz go nadal uzywac, to nastepnym krokiem powinno byc kupienie pelnej wersji i tym samym wynagrodzenie autorow oprogramowania, a nie proba obejscia ograniczenia i dalszego korzystania z platnego oprogramowania za darmo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...