Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mrdanio08

Problem z grami

Polecane posty

Akurat gdzieś zgubiłem kilka kart tarota, także będziesz musiał dać jeszcze jakąś podpowiedź.

Może zacznij od pełnej specyfikacji komputera (model procesora, płyty głównej i karty graficznej, a także parametry i ilość RAMu do odczytania z CPU-z, model zasilacza możesz odczytać z tabliczki znamionowej (jak nie wiesz, co odczytać, to wrzuć jej zdjęcie)), podania systemu operacyjnego, a także zbadania temperatur (odpal HWMonitor, pograj w coś kilka minut, a następnie zrób screeny i wrzuć je tutaj).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stery aktualne, jakiś błąd wyskakuję, cs oryginalny, jaki sprzęt, temperatury?

stery wczoraj aktualizowane do wszystkiego bład zaden nie wyskakuje , cs orginalny i nie tylko na cs mi sie to dzieje sprzet :

procesor: amd althon X2 260 3,20GHz

6 gb ramu

windows 7 professional 64 bity

karta graficzna : AMD READEON HD 5700 SERIES

a jeszcze model zasilacza intex ''SPIDER'' power supply 500 W

Akurat gdzieś zgubiłem kilka kart tarota, także będziesz musiał dać jeszcze jakąś podpowiedź.

Może zacznij od pełnej specyfikacji komputera (model procesora, płyty głównej i karty graficznej, a także parametry i ilość RAMu do odczytania z CPU-z, model zasilacza możesz odczytać z tabliczki znamionowej (jak nie wiesz, co odczytać, to wrzuć jej zdjęcie)), podania systemu operacyjnego, a także zbadania temperatur (odpal HWMonitor, pograj w coś kilka minut, a następnie zrób screeny i wrzuć je tutaj).

Wrożbito Macieju tak narazie na szybko powiem ci tak jak gram np w bf 4 to temp po 30 min procka ok 71 stopni najwiecej miałem 76 temp karty graficznej 48 -51 najwiecej 55 stopni

Witam od jakis 3 dni mam taki problem gdy np. chce zagrac sobie w cs go i po ok 20 minutach gry scina mi sie dzwiek gry i wywala mnie do pulpitu i gra sie wyłącza . Czy pomoże ktos ? smile_prosty.gif

a własnie powiecie mi co mam zrobic i gdzie sciagnac i jak z tego korzystac z HWMonitor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model zasilacza intex ''SPIDER'' power supply 500 W
Miałbyś może możliwość przetestowania zestawu na jakimś porządnym, sprawdzonym zasilaczu? Bo IMHO to jest obecnie główny podejrzany.
powiecie mi co mam zrobic i gdzie sciagnac i jak z tego korzystac z HWMonitor
Na podlinkowanej przeze mnie stronie jest sekcja DOWNLOAD. Albo co Ci pasuje, instalujesz/wypakowujesz i odpalasz. No ale jeżeli temperatury wyglądają ok, to nie ma sensu, żebyś się fatygował.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model zasilacza intex ''SPIDER'' power supply 500 W
Miałbyś może możliwość przetestowania zestawu na jakimś porządnym, sprawdzonym zasilaczu? Bo IMHO to jest obecnie główny podejrzany.
powiecie mi co mam zrobic i gdzie sciagnac i jak z tego korzystac z HWMonitor
Na podlinkowanej przeze mnie stronie jest sekcja DOWNLOAD. Albo co Ci pasuje, instalujesz/wypakowujesz i odpalasz. No ale jeżeli temperatury wyglądają ok, to nie ma sensu, żebyś się fatygował.

No a jaki zasilacz polecasz tak do 100 zł i powyzej 500 W ???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na co Ci tak mocny zasilacz, skoro te podzespoły pod maksymalnym obciążeniem raczej nie mają szans przekroczyć 250W (a w grach pewnie nie przekracza 200W)?

Proponowałbym raczej takiego Fortrona, który realnie jest mocniejszy od Twojego Intexa - Fortron ma dwie linie 12V po 16A (czyli 192W, obie łącznie do 336W), Intex pojedynczą o mocy 20A (240W - o ile w ogóle można wierzyć jego tabliczce znamionowej). Z Fortonem jest co prawda taki problem, że nie ma wtyczki PCIe, więc kartę graficzną będziesz musiał podłączyć przez adapter (np. taki), no i być może będzie Ci brakować wtyczek SATA do dysku/napędu (np. taki adapter), no ale jest od sprawdzonego producenta, "nowy" (choć pewnie trochę przeleżał w magazynie), ma długą gwarancję, a i darmowy kurier to fajna sprawa.

Kolejne zasilacze, które bym proponował, to Corsair VS450/SilentiumPC Vero L1 500W - oba będą miały bardzo potężny zapas mocy, no i żadnych problemów z okablowaniem.

Jak mój wywód zbytnio Cię nie przekonuje i koniecznie chcesz coś o dużej mocy na tabliczce i do 100 zł, to podrzucę kilka linków i poczekaj, aż ktoś obeznany wybierze najlepszą opcję: #1, #2, #3, #4.

PS Nie cytuj poprzedzającego posta w całości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...