Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Squad

Polecane posty

Zaczekam aż wyjdzie ostateczna wersja. Sam fakt, że to kolejna alfa wystarcza, żeby mnie zniechęcić, a do tego cena 37e sprawia, że zapalają mi się kolejny sygnały alarmowe.

Jestem jak najbardziej zainteresowany, ale po dotychczasowych doświadczeniach nie sądzę, żebym skusił się na early access nawet jeśli byłaby to gra moich marzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam obecnie tyle czasu na granie co kiedyś, więc zapytam: Czy rozgrywka w Squad jest bardziej dynamiczna niż w Armie?

Nie mam czasu na 15 minutowe podróżowanie do celu, by po 10 sekundach zgarnąć postrzał w głowę znikąd, a z chęcią pograłbym w taktycznego shootera.

Niby jest nowy Rainbow Six: Siege, ale to nie ta skala, no i te ciągłe problemy z serwerami, meh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozgrywka bardziej podobna do Army (tylko mapy mniejsze bo 1-2km kwadratowe) niż do CoD-a albo CS-a.

Ktoś z forum w ogóle już w to grał? Jakoś też nie jestem przekonany płacić prawie 40ojro i to jeszcze za alfę >_>

Osobiście albo będę czekał na premierę i jakieś demo (w dyskusjach team nt. tej gry już jest nawet prośba od paru graczy o demko); albo na jakiś darmowy weekend, bo w końcu czasem tego typu gierki na steam mają takie akcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie FAQ dotyczącej Squad jest mowa o tym modzie. Jednak w BF2 grałem dosłownie chwilę, u kolegi i było to bardzo dawno temu. Nawet już nie pamiętam, czemu mi to mało przypadło do gustu.

Co do grania z doskoku - tez mi się wydaje, że to nie jest gra w stylu 'a odpalę sobie szybki meczyk na 15minut'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie nie jest gra typu "mam chwilke, to odpale sobie mecz na szybko". Opierajac sie o filmy na YT z meczow, to trwaja one po kilkadziesiat minut. Za to jest w nich sporo klimatu, dosc wiernie odwzorowane wymiany ognia i nacisk na komunikacje i wspolprace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam stary temat.
Gra od swoich początków na steamie mocno wyewoluowała. W ciągu najbliższych 2-3 tygodni ma także pojawić się nowa aktualizacja okraszona numerem v9. Przewidujemy, że zostaną wtedy dodane:
-pierwszy pojazd gąsienicowy w postaci MT-LB
-Stryker dla US Army
-rozszerzona mapa leśna Gorodok do powierzchni 4x4km
-usprawniony interfejs
-improwizowane ładunki wybuchowe IED

Najświeższym dziennikiem deweloperskim jest ten z początku lutego i poniżej jedna z rzeczy, która zrobiła największe wrażenie:


Oczywiście cały dziennik deweloperski można obejrzeć tutaj:
http://joinsquad.com/readArticle?articleId=143

Twórcy zapowiadają wyjście z wczesnego dostępu i tym samym alfy w połowie tego roku.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie pojawiła się długo wyczekiwana zapowiedź najnowszej aktualizacji Squad o numerze alfa 9. 

Oryginalny artykuł na oficjalnej stronie gry:
http://joinsquad.com/readArticle?articleId=147

Najważniejsze zmiany poniżej:

 
Dostaniemy kupę nowych pojazdów. Na co warto zwrócić uwagę?
 
-Milicja w końcu dostanie BTRki. Głównie dlatego, że Rosja dostanie lepsze.
-Mamy nowego „Krula Dżungli”! Jeżeli dotąd widok BTR spędzał wam sen z powiek to nowy BTR-82A sprawi, że bez ćwiartki nawet nie pomyślicie o chwili spokoju.
-3 frakcje dostaną MT-LB w różnych wersjach. Insurgenci tą z karabinem maszynowym PKT, którym w warunkach współczesnego pola bitwy można co najwyżej postraszyć kota sąsiadów. Milicja i Siły Lądowe Federacji Rosyjskiej podzielą się za to wersjami uzbrojonymi w 12.7 mm NSV oraz konkretne, 30mm działko.
-Amerykanie dostaną długo zapowiadanego Strykera. Będzie to najtwardsza bestia w okolicy, ale z niezbyt dużymi ząbkami. Pięćdziesiątka jest fajna, ma wyjątkowo dobrą optykę… ale jednak co rosyjskie 30mm to 30mm.
-Milicja i Insurgenci dostaną BRDM 2. Będzie to pierwszy pojazd obsługiwany przez trój-osobową załogę: kierowcę, strzelca oraz dowódcę z peryskopem (zapasowego kierowcę tak na prawdę). Sam w sobie będzie dosyć miękki, ale za to szalenie mobilny.
-Milicja dostanie Heavy Anti Tanka – czyli RPG z konkretniejszą głowicą tandemową, która ma zdejmować „na strzała” wszystko co jeździ.

Jedna z poważniejszych zmian będzie dotyczyć sposobu działania FOBów. Koniec spawnowania się na radiu. FOB, aby być użyteczny będzie wymagał troszkę więcej pracy – czyli postawienia HABa. Dużej niczym ego Nordica struktury, wewnątrz której będą odradzać się posiłki. Amerykańskie i rosyjskie HABy będą kosztować 500 punktów, milicyjne 400, a partyzanckie ze względu na to, że są w całości z materiałów po recyclingu – 350.

Duże zmiany pojawią się na dwóch, znanych nam już od dawna mapach. Gorodok jest już ukończony i dumnie „urus” do rozmiaru 4×4 km. Prezentuje się bardzo okazale i będzie mieć 2 użyteczne layery. (Layerów conquestowych nie zaliczamy do użytecznych). Yehorivka też nieco się zmieniła i – miejmy nadzieję dostarczy nam masy interesujących wrażeń, na obu użytecznych layerach.

Do tego sporo drobiazgów:
 
-Broń ręczna będzie przebijać ściany. Koniec z przesiadywaniem za kartonową osłoną w CQB.
-Podwójne wciśnięcie „W” będzie powodowało przejście do trybu chodzenia. Możliwość odpalenia „na przełącznik” jak wychylanie się.
-Pociski 30mm będą mogły przestrzelić afgańskie, gliniane dotąd chatki
-Pojazdy otrzymają możliwość redukcji biegu poprzez wciśnięcie Shift
-W końcu będą poprawnie naliczane punkty za zniszczone pojazdy (swoje i wroga)
-Możliwym będzie postawienie znacznika przyszłego przyjacielskiego FOB’a w celu dogadania jego lokalizacji z innymi dowódcami.
-Wreszcie dostępna bezpośrednia komunikacja radiowa na linii dowódca-dowódca. Przycisk na klawiaturze numerycznej odpowiada konkretnemu dowódcy oddziału.
-Nowe odgłosy pojazdów, przelatujących pocisków i palących się wraków.
-Nowa tabela wyników.

PS. Nie wiedzieć czemu nie działa tutaj opcja wrzucania zdjęć do posta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceku napisał:

Wątpię. Gra jest fajna, ale jej bolączką właśnie jest mała ilość graczy :(

Jeśli chcesz pograć z większą ilością graczy to wpadnij na http//:www.discord.me/naszsquad
Tutaj dowiesz się wszystkiego ;) To nieoficjalny discord polskiej społeczności Squad. Posiadamy również serwer gry oraz teamspeak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkurzyć temat, a jest ku temu dobra okazja. W piątek wyszła oficjalnie nowa wersja (niestety nadal Alphy) Squada - V11. Od ostatniego posta w tym temacie zaszło sporo zmian - wprowadzono nowe mapy, dodano całkowicie nowy system animacji, całą frakcję wojsk brytyjskich i wiele innych. Zmiany znajdziecie w linku poniżej:

 

http://joinsquad.com/readArticle?articleId=281

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...